BirminghamEvening1
BirminghamEvening2
BirminghamEvening4 BirminghamEvening3
yell2banner
LLPlogoweb

Bu proje, Avrupa Topluluğu desteğiyle yürütülmektedir. Bu materyalin içeriği, Avrupa Topluluğu’nun konumunu yansıtmadığı gibi onların sorumluluk alanına da girmez.

 

Proje numarasi:
531180-LLP-1-2012-1
-DE-KA2-KA2AM

Ortaklar

Konferans

Dil Eğitimini tüm Avrupa’da Teşvik Etmek İçin Paylaşım: 2-5 Ekim 2013

YELL2 projesini yayma planının bir parçası olarak Birmingham İngiltere’de bulunan ‘Conference Aston’ merkezinde uluslararası bir konferans düzenlenmiştir. Seksenden fazla ziyaretçi, dört gün süren konferansta (2- 5 Ekim 2013) düzenlenen etkinliklerin bazılarına ya da tümüne katılmıştır.

Konferansın sunumu, orijinal YELL projesinin ve sonraki YELL2 projesinin “paylaşım” ruhuna oldukça uygun bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Tüm Avrupa’dan seçkin konuşmacılar, liderler ve yenilikçiler, katılımcıların bireysel öğretme ve öğrenme içeriklerinde uygulayabilecekleri yöntemler ve yaklaşımları içeren birçok sunumlar, etkinlikler ve gösterimlerde bulunmuşlardır.

Konferans katılımcılar arasında katılım, paylaşım ve karşılıklı destek ortamı yaratmış; paylaşılan fikirlerin hacmi ve kalitesi açısından ve kısa bir süre içinde kurulan arkadaşlıklar ve bağlantılar bakımından, oldukça başarılı ve etkili olmuştur.

YELL2 ekibi, güler yüzlülükleri, profesyonellikleri ve genel anlamda olumlu olmaları açısından konferansa katılan herkese teşekkür etmek ister. Konferansla ilgili video mevcuttur.

Konferansta etkinlikte bulunanlar bağlantısı

Birmingham: www.photoeverywhere.co.uk